منحنی انواع سواری همراه دستگاه بازار خودرو

منحنی: انواع سواری همراه دستگاه بازار خودرو

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی برخورد دوگانه با احمدي‌نژاد،چرا؟

«امام با احمدی نژاد ی که می گوید همه دزدند چه می کرد؟» این پرسش این روزها در ذهن بسیاری از دلسوزان کشور به خاص آنانی که آشنایی و رابطه نزدیک تری با مشی و مرام

برخورد دوگانه با احمدي‌نژاد،چرا؟

برخورد دوگانه با احمدي نژاد،چرا؟

عبارات مهم : قانون

«امام با احمدی نژاد ی که می گوید همه دزدند چه می کرد؟» این پرسش این روزها در ذهن بسیاری از دلسوزان کشور به خاص آنانی که آشنایی و رابطه نزدیک تری با مشی و مرام امام خمینی(ره) داشتند، وجود دارد آیا که بنیانگذار انقلاب اسلامی بارها در بیانات و نامه های خود به تقبیح رفتارهایی می پرداخت که باعث بی اعتمادی جامعه به مسئولان می شد.

برخورد دوگانه با احمدي‌نژاد،چرا؟

با رجوع به نظریات امام خمینی(ره) نمی توان نسبتی میان آن با رفتارهای احمدی نژاد یافت. در اذهان بسیاری است که بنیانگذار انقلاب اسلامی فرمودند: «شما که در شهربانى کاشان هستید، آن هم که در شهربانى قم هست، آن هم که مدیر شهربانى کل هست، آن هم که مدیر ارتش کل هست، آن هم که مدیر ژاندارمرى کل هست، آن هم که مدیر دولت هست، اینها توجه داشته باشند که آنکه مى‏تواند اینها را نگه‏ دارد و حفظ کند ملت هست. ملت مى‏تواند این قدرت ها را حفظ کند.

اگر ملت پشتیبان این جمعیت شد، اینها همه کارى مى‏توانند بکنند و اگر ملت یک وقتى نارضایتى پیدا کرد، اگر امروز صحبت نکنند، چند روز دیگر صدایشان درمى‏آید؛ چند وقت دیگر صدایشان در مى‏آید. آن روزى که ملت صدایش در بیاید، دیگر نمى‏تواند یک قدرتى با آن مقابله بکند.» آیا آنچه احمدی نژاد انجام داد با نظر امام خمینی همخوانی دارد؟ دیروز هم نایب مدیر مجلس به همین عنوان اشاره کرد و پرسید امام با احمدی نژاد که می گوید همه دزدند چه می کرد.

«امام با احمدی نژاد ی که می گوید همه دزدند چه می کرد؟» این پرسش این روزها در ذهن بسیاری از دلسوزان کشور به خاص آنانی که آشنایی و رابطه نزدیک تری با مشی و مرام

انتقاد از سکوت

پزشکیان در تصویر العمل به اینکه با واکنش‌ها دوگانه مواجه هستیم، به خبرآنلاین گفت: «کاش دوگانه بود. بستگی به جایگاه دارد، سه گانه هست، چهارگانه است.

به اوضاع نگاه می کنیم و براساس آن تصمیم می گیریم. به عنوان نمونه در مورد احمدی نژاد اینطور است که قبلا تخلف می کرد، دروغ می گفت همه سکوت می کردند و الان به صورت دیگری برخورد می کنند.» نایب مدیر مجلس ادامه داد: «احمدی نژاد که یک مثال راحت و روشن هست، از اول هم هنگامی که ایشان می خواست صحبت کند من در ذهنم بود که اگر حضرت امام زنده بود چه می کرد با این آدمی که دور اول راحت گفت 28 سال در این مملکت خوردند و بردند و دزدیدند. معنی این حرف این بود که تمام آدم هایی که مدیر جمهور و وزیر و مسئول شده است بودند دزد بودند و حضرت امام هم به این دزدها هیچ نمی گفت. اصلا جهت من قابل قبول نبود که آدمی پشت تریبون چنین حرفی بزند بعد اجازه بدهند ادامه بدهد.

برخورد دوگانه با احمدي‌نژاد،چرا؟

ادامه داد، الان هم همان حرف ها را تکرار می کند.» وی افزود: «وقتی از قانون می گوید، بین در مسائلی مثل هدفمندی یارانه ها یا بحث بهداشت و درمان، خلاف عمل کرد. برنامه قانون چهارم که مجلس تصویب و شورای نگهبان قبول کرده بود را کنار گذاشت گفت قبول ندارم. هیچ کس نگفت تو چه کاره ای که قانون را قبول نداری؟ همه با او کنار آمدند. اصلا مگر می تواند یک مدیر جمهور قانون را زیر پا بگذارد؟ اصلا مدیر جمهور شده است قانون را اجرا کند نه اینکه بگوید این قانون را قبول ندارم. ولی هیچ به او نگفتند. همان دور اول نگفتند. حالا یک مشکلی پیدا شده است می گویند این آدم فلان هست. این همان آدم است و هیچ فرقی نکرده.»

آرمان

واژه های کلیدی: قانون | برخورد | احمدی نژاد | امام خمینی | احمدی نژاد | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs